Розмір чоловічої сорочки – таблиця розмірів

 У гардеробі кожного чоловіка напевно є кілька сорочок. Сьогоднішній ринок чоловічого одягу пропонує величезний асортимент сорочок, які розрізняються між собою пошиттям, моделлю, фасоном. Така особливість дає можливість підбирати сорочку практично на будь-який захід. Але при цьому необхідно пам’ятати, що підкреслити неповторний образ свого володаря сорочка зможе тільки в тому випадку, якщо вона правильно підібрана за розміром.

Як правильно підібрати розмір чоловічої сорочки?

Як правильно підібрати розмір чоловічої сорочки, сорочки?  Головне, на що слід звернути увагу при визначенні розміру сорочки – обхват чоловічий шиї . Для цього слід використовувати сантиметрову стрічку, яку потрібно пропустити навколо шиї. Тут необхідно пам’ятати, що стрічка не повинна бути розтягнутою. При цьому шию не варто затягувати надто сильно. Стрічка повинна бути настільки вільною, наскільки вільним повинен бути комір сорочки.

До отриманого результату рекомендується додати 1,5 – 2 см. Правильно знявши виміри, ви зможете підібрати для себе найбільш зручну сорочку, яка буде радувати свого власника довгі роки. Головне, щоб комір не був занадто вузьким. Застебніть верхній гудзик. Між коміром і тілом повинен легко проходити ваш палець. Якщо це так, то знайте, ви вибрали правильний розмір.

Яка повинна бути довжина рукава в чоловічої сорочки, сорочки?

 З частих помилок, які роблять чоловіки при купівлі сорочки, потрібно відзначити додаток більше двох сантиметрів до своїх мірками. Це призводить до того, що, одягнувши краватку, комір буде відкопилюватися. Відповідно, з часом комір втратить свою первісну форму, що негативно позначається на зовнішньому вигляді виробу і самого чоловіка. Потрібно сказати, що така неприємність просто неминуча, тому сорочка не повинна бути завеликою в області шиї.

Довжина рукава чоловічої сорочки

 Незайвим буде і визначення довжини рукава. Тим більше, багато інтернет-магазини, пропонують в описі вироби і цей показник. Це добре, адже так ви зможете підібрати максимально правильний розмір одягу. Вимірювати довжину рукава також потрібно за допомогою сантиметрової стрічки. Для цього потрібно зігнути руку в лікті приблизно на 90 градусів. Стрічку потрібно протягувати від середини горловини до середини зап’ястя. В правильно підібраною моделі манжети рукавів будуть закінчуватися біля основи великого пальця. При цьому вони приблизно на 1-2 см повинні виглядати з-під рукавів піджака. Саме цього вимагають сучасні правила етикету.

Як правильно підібрати довжину чоловічої сорочки, сорочки?

Як правильно підібрати довжину чоловічої сорочки?

 Що стосується довжини самої сорочки, то тут немає критичних обмежень. Це означає, що довжина виробу повинна бути такою, щоб його зручно було заправляти в штани. При цьому сорочка не повинна сильно випирати, коли заправляється. Також вона не повинна вискакувати при русі людини. Саме тому повним людям рекомендується купувати сорочку, у якій довжина буде трохи більше.

Як правильно підібрати довжину чоловічої сорочки, сорочки?  Різні виробники чоловічих сорочок пропонують свої розмірні сітки. Потрібно сказати, що розміри виробників різних країн можуть відрізнятися між собою. Через різних систем нумерації у багатьох чоловіків виникають певні труднощі. Однак є деякі способи швидко вирішити таку проблему. Першим етапом є визначення свого розміру по російським стандартам.

 Отримавши результати виміру, їх потрібно зіставити з наданою таблицею розмірів. Тут ви досить швидко визначте відповідний розмір. Так, якщо обхват шиї становить 40 см, то необхідно шукати сорочку з маркуванням 40 або навіть 41.

 Примітно, що при виборі сорочки від європейських виробників, слід вибирати свій український розмір. В цьому випадку маркування виробів повністю збігаються. Розмір американських виробів вказується в дюймах, тому для визначення свого розміру необхідно зробити деякі обчислення. Так, після вимірювання обхвату своєї шиї потрібно розділити отриману цифру на 2,54. Після цього до отриманого результату потрібно додати 0,5 або 1.

Буквена нумерація чоловічих сорочок

 Відомої є і літерна нумерація чоловічих сорочок. Згідно з міжнародними позначенням тут розмір вказується літерами S, M, L, ХL . Звичайно, в цьому випадку досить складно підібрати правильний розмір, адже тут для його визначення не використовуються будь-які формули. Проте не варто засмучуватися, адже за допомогою нашої таблиці ви зможете досить швидко вирішити дану проблему. Дивлячись на дані таблиці, ви побачите, що обхват шиї 40 см відповідає розміру “М”.

Розміри сорочок американських виробників

 Для визначення розміру сорочок американських виробників, необхідно зняти певні мірки. Так, вам знадобляться обхват грудей, окружність шиї, довжина рукава і окружність талії. При знятті вимірів не варто забувати, що отриманий результат потрібно переводити в дюйми. Саме тому, свої заміри розділіть на 2,54. У підсумку вийде цифра, яку і потрібно шукати на лейблі сорочки.

 Щоб швидко визначати розміри чоловічих сорочок американських виробників, була складена докладна таблиця відповідності:

Таблиця розмірів чоловічої сорочки

Ваш розмір
сорочки
Обхват
шиї (см)
Український розмір
одягу
Європа
EUR / GER / FR
США
Англія
буквений
Міжнародний
36 36 44 36 14 XS
37 37 46-48 37 14,5 S
38 38 46-48 38 15 S
39 39 48-50 39 15,5 M
40 40 48-50 40 15,5 M
41 41 50-52 41 16 L
42 42 50-52 42 16,5 L
43 43 54-56 43 17 XL
44 44 54-56 44 17,5 XL
45 45 56-58 45 17,5 XXL
46 46 56-58 46 18 XXL

Як правильно вибрати розмір чоловічої сорочки?

 До вибору сорочок чоловіки повинні ставитися з особливою відповідальністю. Напевно ви могли бачити, як негарно виглядає класична сорочка, надіта разом з джинсами. І навпаки, часто діловий костюм псується неправильно підібраною спортивною сорочкою. Як показує практика, багато чоловіків просто не розуміють, як правильно підібрати сорочку.

Вибір класичної чоловічої сорочки

Загальні правила вибору чоловічих сорочок Головною деталлю гардероба ділової людини є саме класична сорочка. Вона є основним елементом ділового костюма. Класичною вважається сорочка, яка має твердий комірець і обов’язково довгий рукав. Також сорочка не повинна мати кишень. Класичне виріб повинен бути виготовлено з бавовняної тканини і представлено в світлих тонах. Як правило, формальність сорочки визначає жорсткість коміра.  Безпомилковим варіантом є біла сорочка. Безумовно, вона пройде строгий дрес-код. Звідси і з’явився знаменитий вираз “білі комірці”. Саме так називають офісних працівників, які завжди повинні виглядати стильно й охайно.

 Важливим є матеріал, з якого виготовлена сорочка. Як правило, ідеальною стане сорочка, виготовлена з 100-процентного бавовни. Допускається лише до 5 відсотків додавання синтетичних матеріалів. Якщо у виробництві сорочки використовується льон, в такому одязі не буде жарко влітку. Для офісної роботи не рекомендується використовувати сорочки з шовку, так як такий матеріал знижує строгість одягу. Також не варто забувати, що надягати сорочку на голе тіло є поганим тоном. Як правило, під неї потрібно надягати білизну, природно білого кольору.

 Люди можуть різнитися між собою за кольором і відтінку шкіри обличчя. Це теж потрібно враховувати при виборі сорочки. Вибираючи колір одягу, потрібно підібрати тон, найбільш підходящий кольором своєї шкіри. Тільки в цьому випадку нова сорочка стане чудовою прикрасою свого володаря.

 Так як строгі сорочки прийнято носити з діловим костюмом, рекомендується мати в своєму гардеробі кілька різних сорочок. Бажано, щоб у вас завжди були сорочки, які підходять під кожен наявний костюм. При виборі сорочки під костюм краще вибирати споріднену колірну гамму. Ризикованими поєднаннями кольорів краще не експериментувати. Яскраві тони теж не вітаються в діловому стилі. Червоні, зелені або чорні кольори сорочки для офісу навряд чи підійдуть. Хоча прийнятно, щоб такий одяг був присутній у вашому гардеробі. Ці сорочки можна надягати на відпочинку і в вихідні дні.

Поради щодо вибору класичної сорочки

Поради щодо вибору класичної сорочки  Головним правилом, яким потрібно користуватися при виборі сорочки, є те, що вона повинна бути на кілька тонів світліше піджака. Підбираючи краватку, потрібно щоб він був темніший сорочки. Звичайно, в будь-якому правилі можуть бути виключення. Але вони доречні тільки в тому випадку, коли ви повністю впевнені в своєму експерименті. В іншому випадку не потрібно ризикувати. Варто звернути увагу і на гудзики сорочки. Вони повинні бути в тому ж тоні, що і сама сорочка. Пластикові ґудзики присутні на дешевих моделях сорочок. Більш дорогі і якісні сорочки мають перламутрові ґудзики, які вносять свою родзинку в образ свого володаря.

 Як правило, класичні сорочки прикрашаються будь-яким незначним принтом, представленим у вигляді клітки, смужки або рубчика. Хоча, надягаючи такий одяг, знадобиться правильно вибрати краватку. Саме тому, якщо виникли сумніви з приводу сорочки із різними візерунками, тоді краще перевагу надати однотонному вирубу. Тут варіантів помилитися, практично немає.

 Для сорочок, оздоблених принтом, краще вибирати однотонний костюм. При виборі такої сорочки потрібно дотримуватися деяких правил. Так, наприклад, не рекомендується надягати сорочку в клітинку, коли ваш костюм буде прикрашений смужкою. Тут необхідно підбирати одяг, на якій завдано принт одного виду. Якщо смугастий костюм, така ж повинна бути і сорочка. Ще фахівці рекомендують дотримуватися іншого правила. Частота принта на сорочці повинна бути більше, в порівнянні з принтом на піджаку.

Ссылка на основную публикацию