Розмір колечок на Аліекспресс

 Знаменитий сайт Аліекспресс просто заворожує наявністю величезної кількості біжутерії. Різноманітні вироби припадуть до душі кожній жінці, адже тут надана унікальна продукція, яку важко ще десь знайти. Як правило, жінка може купити в своєму місті тільки поширену біжутерію, яка не викликає ні захвату, ні інтересу. тому незвичайне і барвисте завжди привертало увагу жінок, цей портал став для них справжньою знахідкою.

До переваг таких виробів потрібно віднести і невисоку вартість. Як правило, в звичайних магазинах наших міст аналогічні вироби коштують у кілька разів дорожче. Це ще одна вагома причина здійснювати покупки саме на аліекспресс. Однак при покупці кілець досить часто виникають проблеми, пов’язані з правильним визначенням розміру.

Як оприділити свій розмір колечка на Аліекспресс

Як визначити свій розмір колечка на Аліекспресс

 Дивлячись на опис вподобаного вироби, ви зможете переглянути наявність наявних у продажу розмірів. Як правило, розміри представлені в цифрах, які можуть бути не тільки цілими, а й дробовими.

Розмір колечок на Аліекспресс

Звичним показником для українського визначення розміру колечка є міліметри по його діаметру. Наприклад, якщо внутрішній діаметр кільця складає 18 мм, ця ж цифра позначає і його розмір. Але при покупці на аліекспресс ви зможете побачити інші показники. Наприклад, розміри кілець можуть позначатися числами 5,5 або 6,5 і т.д. Можна здогадатися, що вимірювання тут відбуваються далеко не в міліметрах.

Так, потрібно знати, що ювелірні вироби в США позначаються саме такими числами. З огляду на, що доводиться купувати колечко без примірки, необхідно перевести американське значення на українські розміри. Для цього досить використовувати спеціальну таблицю, призначену для визначення відповідності розмірів.

Таблиця розмірів кілець на аліекспресс

Таблиця розмірів колечок на Аліекспресс

Для прикладу можна розглянути варіант, коли у жінки розмір пальця становить 18 мм. Це означає, що внутрішній діаметр її колечка також дорівнює 18 мм. Знайшовши це значення в таблиці, ви зможете зрозуміти, що для неї оптимальним вибором стане 7 або 8 американський розмір. Для більш точного визначення варто знову поглянути на своє колечко. Так, якщо воно сидить досить щільно, то краще віддати перевагу розміром 8. Якщо колечко вільне, то правильним вибором буде розмір 7.

 Таблиця розмірів кілець на аліекспресс

Як зняти мірки з пальця для колечка

При замовленні колечка потрібно хоча б мати уявлення про свій розмір. Але далеко не всі знають навіть приблизний розмір своїх кілець. Саме тому необхідно подбати про зняття мірок. Так, вимірювання можна проводити за допомогою лінійки. На неї потрібно покласти своє кільце, що дозволить визначити внутрішній діаметр. Однак необхідно розуміти, що тут можна допустити деякі помилки. Наприклад, варто вимірювати саме внутрішній діаметр, тому до уваги не береться товщина стінок. Також потрібно знати, що не кожна лінійка володіє високою точністю, тому можуть бути деякі погрішності. Не варто забувати і про те, що неозброєним оком важко точно визначити центр кільця.

Не варто залишати без уваги і спосіб вимірювання розміру за допомогою штангенциркуля. На відміну від першого варіанта цей спосіб є більш точним. Також тут не потрібно буде на око визначати центр колечка. Правильно розташувавши інструмент, він сам стане по центру. Розмір ви зможете побачити на нанесеною шкалою.

Також для вимірювань можна використовувати і звичайний циркуль. Він дозволить точно визначити центр кола. Хоча потрібно зазначити, що намальований круг все одно доведеться вимірювати лінійкою, визначаючи його діаметр. Однак цей варіант все-таки є прийнятним.

Визначивши розміри свого пальця, ви без проблем зможете робити покупки на аліекспресс. Тепер вам потрібно буде подбати тільки про зовнішній вигляд і фасон виробу, а не забивати голову обчисленнями відповідних розмірів.Як вибрати колечко на Аліекспресс - Вибір кільця за формою пальця

Як вибрати колечко на Аліекспресс – Вибір колечка за формою пальця

 Ще в давні часи колечко дозволяли визначати статус своїх володарів. Це було не просто прикраса, а щось більше. Крім цього, досить часто подібні вироби застосовувалися в побутових цілях. Наприклад, правителі Стародавнього Єгипту використовували кільця в якості друку, тому завжди носили їх на вказівному пальці. Ця традиція ставала популярною в різних країнах.

Визначення розміру колечка – це ще не все, що потрібно знати про такі прикрасах. Важливою є і форма вироби. Адже тільки правильно підібрана форма буде підкреслювати витонченість своєї власниці. Сьогодні є безліч виробів, які представлені не тільки в класичній, але і в сучасній формі. Однак необхідно розуміти, що далеко не завжди красиво виглядає кільце, на якому красується камінь завбільшки з пів-долоні. Також з особливою обережністю потрібно ставитися до кілець, довжина прикрас на яких перевищує дві фаланги пальців.

Жінка, що носить колечка з перлами або бірюзою, обов’язково звертає увагу оточуючих на свої руки. Про це необхідно завжди пам’ятати, підтримуючи їх гарний зовнішній вигляд. 

Вибір кільця за формою пальцяФорма руки

При виборі колечка не варто забувати про те, що воно повинно підходити формі вашої руки. Маючи правильну форму рук, ви без проблем зможете придбати собі практично будь-який виріб. Наявність довгих тонких пальців також дає можливість вибирати різні моделі кілець. Головне, на що тут потрібно звернути увагу – це захистити себе від дрібних виробів, яких просто не буде видно на довгих пальцях.

Форма пальця

 Фахівці стверджують, що широкі колечка з різними вставками погано виглядають на великих пальцях, роблячи їх ще більше. Для повних пальців краще підібрати асиметричну або трикутну форму. Наявні на кільці кути дозволяють приховувати повноту пальця, роблячи його пікантним і візуально струнким.

 Якщо у жінки є руки, які дуже схожі на чоловічі, відмінним вибором стануть широкі колечка з великими вставками. Саме вони здатні відвернути погляди оточуючих від недоліків, які є на ваших руках. Наявність коротких пальців має говорити про те, що не варто використовувати широкі колечка. В іншому випадку ваша рука візуально зменшиться.

Вік людини

 При виборі колечка не варто забувати про те, скільки вам років. Наприклад, скромне і акуратне колечко прекрасно підкреслить наївність і невинність юної особи. Якщо тут і будуть будь-які вставки, вони повинні бути незначними. На довгих пальцях дорослої жінки відмінно можуть виглядати по два колечка на кожному пальці. Але тут головне не перестаратися.

Ссылка на основную публикацию