Розмір дитячих рукавичок – Таблиця розмірів

Тепло дитячих рук в зимовий мороз – це головне, про що повинні подбати батьки. Рукавички, краги – всі ці аксесуари є чудовим захистом, але тільки в тому випадку, якщо вони правильно підібрані. Незалежно від того, наскільки сувора погода, ваша дитина буде відчувати себе комфортно в рукавичках, розмір яких правильно обраний. Однак зробити це можуть далеко не всі батьки.

Як визначити розмір дитячих рукавичок? 

Визначення розміру дитячих рукавичок  В онлайн-магазинах є безліч різних рукавичок, призначених для дітей різного віку. Саме тому багато споживачів приймають рішення зробити покупку саме тут. Однак при цьому виникає проблема правильного визначення розміру. Адже саме від цього залежить, наскільки добре буде сидіти даний аксесуар.

Так, для визначення розмір руки, потрібно виміряти обхват долоні в найширшій частині. При цьому захоплювати великий палець не потрібно. Заміри рекомендується проводити на провідній руці, так як вона трохи більше. Хоча на практиці доведено, що подібні виміри є досить умовними.

Таблиця розмірів дитячих рукавичок і рукавиць

 Виробники різних країн можуть надавати абсолютно різне маркування своїх виробів. Тому навіть найдосвідченішим матусям досить складно зробити правильний вибір. Щоб в майбутньому не виникало складнощів, рекомендується виміряти ручку дитини. Отриманий результат порівняти з даними даної таблиці розмірів дитячих рукавичок. Наприклад, якщо обхват долоні вашого малюка складає 16 см, потрібно вибирати українські рукавички з маркуванням 5.

український розмір Обхват
долоні (см)
літерне позначення
1 12 XS
1 12,5 XS
2 13 XS
2,5 13,5 XS
3 14 XS
3,5 14,5 S
4 15 S
4,5 15,5 M
5 16 M
5,5 16,5 L
6 17 L
6 17,5 L
6,5 18 XL

Визначення необхідного розміру дитячих рукавичок

Часто зустрічаються рукавички, розмір яких визначається буквами, згідно з міжнародною системою нумерації. Для визначення необхідного вам розміру знадобиться ознайомитися з таблицею. Тут ви побачите, що при обхваті долоні 16 см, необхідні рукавиці, позначені літерою М.

 Багато китайські компанії позначають свою продукцію віком дитини, для якого вона створена. Але потрібно пам’ятати, що кожна дитина росте по-своєму, тому точність такого маркування викликає великі сумніви.

  

 Як і багато інших дитячих речей, рукавиці потрібно вибирати трохи більше тих, які вже присутні в гардеробі. Потрібно розуміти, що дитяча ручка зростає досить швидко, тому на один сезон можуть знадобитися рукавички різних розмірів. Хоча і занадто великими рукавички бути не повинні, адже вони не тільки негарно виглядають, але і погано захищають ручки від холоду.

Ссылка на основную публикацию