Розміри жіночого одягу на Аліекспресс – таблиця розмірів

 Ціна – один з головних критеріїв, за якими обирається та чи інша річ. Саме тому багато вітчизняних покупці віддають перевагу дешевим і простим китайським речей. Однак, купуючи речі в далекій країні, багато хто задається питанням, як вибрати правильний розмір. Бувають ситуації, коли два різних продавця продають ідентичний товар. Однак при цьому на сайті вказані їх різні розміри. Тому, щоб не помилитися, необхідно ретельно вивчити інформацію, представлену нижче.

Як не помилитися з вибором розміру жіночого одягу на Аліекспресс?Припустимо, ви вже вибрали одяг, який вам сподобалася. Тепер найголовніше – визначення потрібного розміру. Адже виробники цієї країни шиють речі за різними стандартами, що і призводить до плутанини. Так, рекомендується вибирати тільки порядних продавців, які подбали про те, щоб на їхньому сайті була докладна інформація про розміри. Як правило, це представлено в розмірної таблиці, в якій вказані довжина, обсяг, висота і ширина одягу.

 Але не поспішайте роздягатися, щоб знімати мірки. Спочатку потрібно зв’язатися з продавцем, щоб уточнити, які саме виміри вказані на сайті. Як правило, указуються виміри тіла, але деякі продавці вказують виміри самого одягу. При відсутності таблиці кожен споживач може попросити продавця її надати. Також можна вказати продавцю свої основні розміри: об’єм грудей, стегон, талії, ширину плечей, довжину ніг і рук, свою вагу і зріст.

Як не помилитися з вибором розміру жіночого одягу на Аліекспресс?

 Звичне буквене позначення розмірів жіночого одягу на цьому торговельному майданчику практично нічого не означає. Тут головне – це таблиця розмірів, яку пропонує продавець. У таблиці все мірки вказані в сантиметрах. Тобто ширина, довжина, обхват стегон або грудей. Керуючись інформацією, наданою в розмірній сітці, ви зможете безпомилково підібрати необхідний розмір.

 Наприклад, купуючи плаття, ви знаєте, що носите розмір L. Однак при виборі його на Аліекспресс, потрібно обов’язково заглянути в таблицю. Тут ви зможете побачити докладні мірки даного розміру. Так, довжина виробу становитиме 80 см, об’єм талії – 79, об’єм грудей – 91. Звідси можна зробити висновок, що даний виріб підходить жінкам невисокого зросту, у яких невелика різниця між обсягом талії та грудей. В іншому випадку плаття буде висіти на талії або не зійдеться в грудях. На цьому прикладі ви переконалися, що керуватися таблицею вкрай важливо.

Таблиця розмірів жіночого одягу на Аліекспресс

Таблиця розмірів жіночого одягу на Аліекспресс

Великі жіночі розміри на Аліекспресс

Великі жіночі розміри на Аліекспресс

Знайти великий розмір китайських речей досить складно, так як найбільшим вважається XL. Даний розмір відповідає українському позначенню М. Однак китайці вийшли з положення, пропонуючи своїм покупцям одяг батальних розмірів. Для швидкого пошуку необхідного одягу рекомендується скористатися спеціальними фільтрами на сайті.

 При покупці дешевого одягу можна заощадити ще більше. Для цього рекомендується переглянути одну і ту ж річ у різних продавців. Як можна здогадатися, тут також є конкуренція, тому заради продажу китайці готові скинути ціну.

Ссылка на основную публикацию