Розміри дитячого одягу на Аліекспресс – Таблиця розмірів

 Далекий Китай вже довгий час радує наших громадян дешевими товарами. Багато хто боїться купувати таку продукцію, так як вважають, що вона низької якості. Але потрібно відзначити, що дуже погана якість у китайських виробників зустрічається вкрай рідко. У більшості випадків якість таких товарів цілком прийнятно. Якщо враховувати, що вони значно дешевше, то все-таки користуються чималою популярністю. На особливу увагу заслуговує товар, пропонований на одній з найпопулярніших майданчиків – Аліекспресс. Чималою популярністю тут користується одяг для дітей. Матусі розуміють, що речі для дітей не купуються на довгі роки. Тому багато хто воліє купити тут дешеві колготки, які дитина відносить один-два сезони.

Розмір одягу на Аліекспресс для дітей до рокуІ тут покупці стикаються з головною проблемою – визначенням необхідного розміру. Причиною цього є те, що на китайських речах вказані незрозумілі розміри, які потрібно якось розшифрувати. Крім цього, для дітей різного віку є різні стандарти. Таке становище не тільки призводить до плутанини, а й лякає вітчизняних покупців. Однак не варто переживати, тут достатньо лише розібратися. Деякі продавці, орієнтуючись на українського покупця, стали писати довжину і ширину виробу в сантиметрах.

Розмір одягу на Аліекспресс для дітей до року

При виборі одягу для самих маленьких можна помітити, що такі речі не мають будь-яких цифрових або літерних позначень. Як правило, такі речі потрібно вибирати в залежності від росту малюка. Наприклад, на бирці вказується, що одяг призначена для дитини, яка не досягла трьох місяців. Також позначається вік дитини від 7 до 9 місяців і т.д. Зазвичай цей спосіб може вказуватися до двох років.

 
 

Звичайно, такі позначення викликають сумніви. Адже діти в одному і тому ж віці можуть мати різні параметри. Особливо, якщо українських дітей порівнювати з китайськими, то можна помітити суттєву різницю в зрості. Саме тому рекомендується використовувати спеціальну таблицю, яка істотно полегшить процес покупки.

 

Заглянувши в табличку, ви зможете побачити, що ріст дитини 56-61 см відповідає віку до трьох місяців. Вибираючи нову річ для свого чада, рекомендується звертати увагу не тільки на вік. Для правильного вибору одягу слід виміряти обхват грудей і вага. Можливо, вашому малюкові лише п’ять місяців, проте його параметри відповідають дитині від 6 до 9 місяців. В цьому випадку потрібно вибирати відповідний розмір одягу.

 Напевно ви знаєте, що діти ростуть досить швидко. Можливо, правильним буде замовити одяг трохи більшого розміру. Не варто забувати і про те, що замовлення буде йти не менше місяця, за який дитина трохи виросте.

Розмір одягу 2Т, 3Т, 4Т

Що стосується розмірів, призначених для дітей старше двох років, то тут позначення зовсім інші. Взявши в руки таку річ, ви зможете побачити етикетку зі значеннями 2Т, 3Т, 4Т. Такі позначення є більш складними для розуміння. Тому рекомендується ознайомитися з ними максимально докладно. Так, цифра, що стоїть перед буквою «Т», означає вік дитини, для якого призначена одяг. Так, позначення 2Т вказує на те, що річ призначена для дитини двох років. Такий спосіб використовуються для позначення одягу, призначеного для дітей до восьми років.

 

Як і при покупці речей для немовлят, одяг від двох років також слід вибирати не тільки за віком свого чада. Тут слід додатково орієнтуватися на вагу і ріс. Щоб не плутатися з вимірами, ви можете ознайомитися зі спеціальною таблицею, яка була розроблена спеціально платформою Аліекспресс для українських, російських споживачів.

Таблиця розмірів дитячого одягу на Аліекспресс

Діти від 2 років до 5-ти років

вік

Розмір

вага

Зріст

2 роки

2 Т

13,6кг – 15кг

86см -92sm

3 роки

3 Т

15кг – 16,3kg

92см – 100см

4 роки  

4 Т

16,3kg – 18кг

100см – 107см

5 року

5 Т (XS)

18кг – 21кг

107см – 115sm

Діти від 6-ти років до 14 років +

вік

Розмір

вага

Зріст

6 років +

S

21kg-  29кг

11 4 см  132sm

8  років  +

M

29kg- 32кг

132sm-  137sm 

10 років +

L

32kg-  36кг

137sm-  145sm

12 років +

XL

36kg- 42кг

145sm-  152sm

14 років +

XXL

42kg-  50кг

152sm-  162sm

Дивлячись на таблицю, ви без проблем зможете визначити, що ріст дитини 95 см, а вага – 14 кг означають, що йому необхідний одяг з маркуванням 3Т. Як правило, одяг, призначений для дітей 7-8 років і більше, позначається стандартними міжнародними розмірами в буквах. Для цього використовуються літери S, M, L, XL. Такими ж цифрами позначаються розміри дорослого одягу. Щоб не плутати, не потрібно забувати, що шукати необхідний розмір саме в дитячій таблиці.

Нестандартні розміри на Аліекспресс

Всі розглянуті розміри, представлені на платформі Аліекспресс, є американським стандартом. Як правило, на цьому сайті одяг маркується по стандартам США. Однак необхідно знати, що це буває далеко не завжди. Так, виставляючи товар на продаж, китайці не вибирають, щоб система автоматично вказувала розмір. Можливо, комусь лінь, а хтось просто забуває це зробити. У підсумку, показники розмірів пишуться вручну.

 

Найчастіше «ручні» позначення мають відмінності від стандартних. Тут лише потрібно запам’ятати, що цифра, зазначена внизу знімка, означає ріст дитини, для якого призначений цей одяг. При цьому ніяких інших розмірів і параметрів тут не вказується. Як правило, це означає, що одяг призначена для дитини середньої комплекції. Якщо ви знаєте, що ваш малюк повніше середнього, краще зв’язатися з продавцем, щоб уточнити інші виміри.

 Роблячи замовлення, сайт пропонує вам вказати примітки. Тут ви можете вказати точні параметри товару, який вам необхідний. В іншому випадку ви ризикуєте, отримати товар, обраний випадковим чином. Звичайно, хороший продавець все одно запитає у вас про розміри і інших параметрах. Однак часто зустрічаються безвідповідальні китайці, які можуть відправити невідповідний вам товар.

Як визначити розмір дитячого одягу на Аліекспресс?

Як визначити розмір дитячого одягу на Аліекспресс  Як ми вже з’ясували, цифра, зазначена на дитячому одязі, повідомляє покупцеві про те, для якого віку призначена одяг. Однак не варто забувати про те, що найголовнішим параметром вибору одягу є саме ріст.

Наприклад, найменшим розміром є 2Т. Як правило, такий одяг підходить для дитини, вік якої становить 1-2 роки. Але при цьому ріст малюка не повинен перевищувати 95 см. Кожен наступний розмір потрібно додавати по п’ять сантиметрів.

Однак найбільшу увагу варто звертати і не на це. Потрібно знати, що дитячі розміри, представлені в таблиці Аліекспресс, є різними у різних виробників. Здавалося б, це безумство. Але такі реалії китайського ринку. Різні таблиці є його невід’ємною частиною. Пояснюється це тим, що в Китаї є безліч виробників. Звичайно ж, вони не підлаштовуються один під одного, тому кожен з них має власну розмірну таблицю. У будь-якому випадку, китайський одяг трохи менший європейського. Тому, навіть знявши ретельні мірки, краще взяти річ на розмір більше.

Як не помилитися з розміром дитячого одягу на Аліекспресс?

Як не помилитися з розміром дитячого одягу на Аліекспресс?  Як показує досвід, китайські речі для дітей краще брати на виріст. Тим більше, досить часто речі йдуть протягом трьох місяців, за які дитина, звичайно ж, виростить. Якщо є якісь сумніви, незайвим буде зв’язатися з продавцем. Багато з них є цілком адекватними людьми, які намагаються «тримати марку», всіляко догоджаючи клієнтам. Відповідальні продавці дорожать своєю репутацією. Тому не зайвим буде почитати про нього відгуки. Якщо кому-то він «підсунув» неякісний товар, то ви про це обов’язково дізнаєтеся.

 Не рекомендується ганятися за занадто дешевими товарами. Якщо продукція, як і сам продавець, викликає сумніви, краще не переводити заздалегідь гроші і відмовитися від даної покупки. Як правило, копійчана ціна говорить про те, що річ скроєна криво, а для її виробництва використовувалася неякісна тканина. Вже найближчим часом такий виріб просто «розлізиться». Тому рекомендується віддавати перевагу тільки якісного товару, про який є позитивні відгуки.

Ссылка на основную публикацию